1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2020 року№2851смт. Зачепилівка
Про розірвання договору оренди землі

Розглянувши заяву ТОВ «Дружбокраянське» про розірвання договору оренди землі від 29 серпня 2017 року № б/н, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України “Про оренду землі”, Земельного кодексу України, врахувавши висновки постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:
1. Розірвати договір оренди землі від 29 серпня 2017 року № б/н (кадастровий номер 6322255100:02:004:0056, площа 1,2008га), за взаємною згодою сторін, у зв’язку з продажем нерухомого майна комплексу хлібоприймального пункту (зернового току), земельна ділянка знаходиться за адресою: вул. Соборна,94 смт.Зачепилівка Зачепилівського району Харківської області.
2. Доручити селищному голові укласти додаткову угоду щодо розірвання договору оренди землі на вищевказану земельну ділянку з усіма правами орендодавця (власника).
3. Договір оренди, на вищевказану земельну ділянку, з дня державної реєстрації додаткової угоди про розірвання цього договору рахувати таким, що втратив свою чинність.
4. Протягом 6 (шести) місяців здійснити державну реєстрацію припинення права оренди на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та надати в податкову інспекцію відповідні відомості.
5. Відповідним установам внести зміни до земельно – кадастрової документації.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО