1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2020 року№2845смт. Зачепилівка
Про внесення змін до рішення ХV сесії VІІІ скликання від 22 серпня 2018 року №610 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Коломійцю Олександру Миколайовичу, розташованій: вул.Озерна,25, смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради»

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяву гр. Коломійця О.М., який проживає смт.Зачепилівка, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:
Викласти дане рішення в наступній редакції:
1. Надати гр. Коломійцю О.М. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) (В 02.01) та для ведення особистого селянського господарства(А 01.03) без зміни цільового призначення, орієнтовною площею 0,4891 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою вул.Озерна, 25, смт.Зачепилівка, з них:
- земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку з категорії земель житлової та громадської забудови - 0,15 га;
- земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства з категорії земель сільськогосподарського призначення – 0,3391 га.
Розбіжність в площі земельних ділянок врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Гр. Коломійцю О.М.в річний термін замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
3. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельних ділянок в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
4. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельних ділянок.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.).

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО