1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2020 року№2834смт. Зачепилівка
Про внесення змін до рішення Х сесії VІІІ скликання від 22 травня 2018 року №361 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права постійного користування на земельну ділянку для обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області, розташовану: вул. Харківська, 76д, с. Миколаївка на території Зачепилівської селищної ради»

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши звернення начальника відділу освіти, молоді та спорту та поданих до них пакету документів, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:
1. Викласти дане рішення в наступній редакції:
«1.Надати дозвіл Відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права постійного користування на земельну ділянку для обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області, розташовану: вул. Харківська, 76д, с. Миколаївка на території Зачепилівської селищної ради (орієнтовною площею 1,5965 га). Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Зобов’язати Відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради – замовити документацію із землеустрою у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію для виконання даного виду робіт.
3. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
4. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.).

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО