1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2020 року№2940смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дмитренко Михайлу Івановичу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 22, 33, 81, 84, 116, 118, 121, 122, 123, 184, 185, пункту 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26,29,50 Закону України «Про землеустрій», та розглянувши заяву гр. Дмитренко М.І., який проживає за адресою: Харківська область, Зачепилівський р-н, с. Бердянка, та надані ним матеріали, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території селищної ради у власність гр. Дмитренко М.І.:
- орієнтовною площею 1,4000 га, яка знаходиться за межами населеного пункту с.Бердянка на території Зачепилівської селищної ради для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності на території селищної ради у приватну власність.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Зобов’язати гр. Дмитренко М.І. в річний термін розробити документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію, для виконання даного виду робіт, погодити його у встановленому законодавством порядку та надати витяг з Державного земельного кадастру про наявність земельних ділянок у власності.
3. При неможливості, за об’єктивних причин, виконати пункт 2 цього рішення подати заяву про продовження терміну виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, із необхідними поясненнями та обґрунтуваннями.
4. У разі невиконання пункту 2 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким що втратило чинність.
5. Дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на одну земельну ділянку, відповідно до аналізу статтей 116 та 118 Земельного кодексу України, може надаватись Зачепилівською селищною радою 2 (двом) і більше громадянам.
6. Попереджаємо, що грошові витрати понесені за розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зачепилівською селищною радою не відшкодовуються.
7. Надати до селищної ради на затвердження погодженудокументацію із землеустрою разом з витягом з Державного земельного кадастру.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО