1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2020 року№2938смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крук Поліні Миколаївні

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 22, 33, 81, 84, 116, 118, 121, 122, 123, 184, 185, пункту 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26,29,50 Закону України «Про землеустрій», та розглянувши заяву гр. Крук П.М., яка проживає за адресою:Харківська обл, Зачепилівський район, с. Кочетівка, Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території селищної ради у власність громадянину (-ці) Крук П.М.
- площею 0,73га, яка знаходиться за с.Кочетівка на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області - для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності на території селищної ради у приватну власність.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Зобов’язати гр. Крук П.М. в річний термін розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію, для виконання даного виду робіт, погодити його у встановленому законодавством порядку та надати витяг з Державного земельного кадастру про наявність земельних ділянок у власності.
3. При неможливості, за об’єктивних причин, виконати пункт 2 цього рішення подати заяву про продовження терміну виготовлення технічної документації щодо відведення, із необхідними поясненнями та обґрунтуваннями.
4. У разі невиконання пункту 2 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким що втратило чинність.
5. Дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на одну земельну, відповідно до аналізу статтей 116 та 118 Земельного кодексу України, може надаватись Зачепилівською селищною радою 2 (двом) і більше громадянам.
6. Попереджаємо, що грошові витрати понесені за розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зачепилівською селищною радою не відшкодовуються.
7. Надати до селищної ради на затвердження погоджений проект землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО