Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від року №824
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки для ведення індивідуального садівництва гр.Прокудіній Ірині Юріївні, розташованій: смт. Зачепилівкавул.Ак.Сіроштана,19 території Зачепилівської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 22, 35, 81, 84, 116, 118, 121, 122, 123, 184, 185, пункту 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26,29,50 Закону України «Про землеустрій», та розглянувши заяву гр. Прокудіної І.Ю., яка проживає смт.Зачепилівка,пров.Першотравневий,7/24,Зачепилівськаселищна рада,

ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Прокудіній І.Ю. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва без зміни цільового призначення, орієнтовною площею 0,12 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою смт. Зачепилівка вул. Ак.Сіроштана,19, з них:
  • земельна ділянка для ведення індивідуального садівництва – 0,12га.

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.

  1. Зобов’язати гр. Прокудіну І.Ю.в річний термін замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництвау землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію, для виконання даного виду робіт, погодити його у встановленому законодавством порядку.
  2. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджений проект землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
  3. Надати на затвердження погоджений проект землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

Зачепилівський селищний голова                                                           Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання