Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від року №823 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянкидля ведення особистого селянського господарства гр. Броновській Марії Василівні, розташованій:вул.Молодіжна,9 с.Першотравневена території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 33, 81, 116,118, 121, 122, 123, пунктом 2 статті 134 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву гр. Броновської М.В., яка проживає с.Першотравневе та надані нею матеріали,рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Броновській М.В. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкидля ведення особистого селянського господарства(А 01.03) без зміни цільового призначення, орієнтовною площею 0,50 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою вул.Молодіжна,9с.Першотравневе.

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.

  1. Гр. Броновській М.В.в річний термін замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
  2. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
  3. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний голова                                            Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання