Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського
Харківської
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від року №793 смт. Зачепилівка
Про затвердження порядку денного ХХІІІ чергової сесії селищної ради VІІІ скликання

На підставі ст.46 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на ХХІІІ сесії селищної ради VIІI скликання  такий порядок денний:

 1. Про затвердження порядку денного ХХІІІ сесії VІІІ скликання від 20.12.2018 року
 2. Про внесення змін до рішення №29 від 21.12.2017 року «Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2018 рік». Доповідає:Євойлов В.В.
 3. Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2019 рік. Доповідає:Євойлов В.В.
 4. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на території Зачепилівської селищної  ради на 2019 рік.       Доповідає:Євойлов В.В.
 5. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Зачепилівської селищної  ради на 2019 рік.                                                 Доповідає:Євойлов В.В.
 6. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади Зачепилівського району Харківської області на 2019 рік. Доповідає:Однорал С.М.
 7. Про внесення змін до програми «Шкільний автобус» Зачепилівської селищної ради на 2018-2020 роки. Доповідає:Зеленський О.М.
 8. Про затвердження вартості харчування в закладах загальної середньої освіти Зачепилівської селищної ради на 2019 рік . Доповідає:Зеленський О.М.
 9. Про внесення змін до Програми «Організація харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти» Зачепилівської селищної ради на 2018-2020 роки. Доповідає:Зеленський О.М.
 10. Про відкриття двох додаткових груп у Зачепилівському дошкільному навчальному закладі (ясла – садку) «Ромашка» Зачепилівської селищної ради.

Доповідає:Зеленський О.М.

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 25.01.2018 року № 100 «Про затвердження штатної чисельності відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради».                                                             Доповідає:Зеленський О.М.
 2. Про затвердження Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів селищного бюджету учасників спортивних заходів та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів за рахунок селищного бюджету.                                                           Доповідає:Зеленський О.М.
 3. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Зачепилівської селищної ради «Новий освітній простір» на 2019 рік. Доповідає: Зеленський О.М.
 4. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Зачепилівської селищної ради на 2018-2020 роки. Доповідає:Корнєєва Т.В.
 5. Про затвердження актів введення в експлуатацію та взяття на баланс транспортних засобів спецтехніки Зачепилівської селищної ради.

Доповідає: Зіновей С.М.

 1. Про коригування тарифів на водопостачання по КП «Водоканал» (Сомівський старостинський округ).                                             Доповідає:Згонник О.Г.
 2. Про затвердження Програми про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради. Доповідає:Семенець І.Ю.
 3. Про. затвердження положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.

Доповідає: Кисіль В.О.

Доповідає Черненко А.С.

 1. Про затвердження протоколу №1 конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах
 2. Про затвердження протоколу №2 конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
 3. Про затведження розрахунку розміру втрат сільськогосподарського виробництва, спричинених вилученням сільськогосподарських угідь.
 4. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Мозгового Павла Григоровича за с.Нагірне .
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Бондарь Олександру Миколайовичу, що розташована за адресою: с.Миколаївка, вул. Степова на території Зачепилівської селищної ради.
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка-житловий будинок знаходиться у спільній частковій власності) гр. Єльнікову Івану Антоновичу, гр. Єніній Лідії Антонівні, що розташована за адресою: с.Кочетівка, вул. Харківська,32 на території Зачепилівської селищної ради .
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Нечипоренко Сергію Віталійовичу, що розташована за адресою: с.Бердянка, вул. Першотравнева,11 на території Зачепилівської селищної ради .
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Варкентін Едуарду Францевичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Польова,11 на території Зачепилівської селищної ради.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Бляшинець Наталії Василівні, що розташована за адресою: с.Першотравневе, вул. Садова,17 на території Зачепилівської селищної ради.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Шевченко Володимиру Івановичу, що розташована за адресою: с.Олександрівка, вул. Річна,7 на території Зачепилівської селищної ради.
 11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Пономарьовій Світлані Вікторівні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Ак.Сіроштана,22 на території Зачепилівської селищної ради.
 12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Рудь Лідії Валентинівні, що розташована за адресою: с.Олександрівка, вул. Садова,26 на території Зачепилівської селищної ради.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Броновській Марії Василівні, що розташована за адресою: с.Першотравневе, вул. Молодіжна,9 на території Зачепилівської селищної ради .
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Прокудіній Ірині Юріївні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Ак.Сіроштана на території Зачепилівської селищної ради.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Комар Олені Василівні, що розташована за адресою: вул. Річкова,31, с. Скалонівка, Зачепилівського району, Харківської області.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Комар Олені Василівні, що розташована за адресою: вул. Річкова,31, с. Скалонівка, Зачепилівського району, Харківської області.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Кутицькій Мирославі Василівні, що розташована за адресою: вул. Садова, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Сорочинській Наталії Василівні, що розташована за адресою: вул. Весняна,8смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Лазебному Віталію Сергійовичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,70 на території Зачепилівської селищної ради.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Манченко Віктору Яковичу, що розташована за адресою: вул. Красноградська,8 с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської област .
 21. Про затвердження порядку формування кадрового резерву в апараті Зачепилівської селищної ради

 

 

Зачепилівський селищний голова                                             Ю.КРИВЕНКО

 

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання