Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХX СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 02/11/2018 року №748
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, гр. Голуб Миколі Вікторовичу, яка знаходиться за адресою: с. Миколаївка, вул. Харківська,76/2 на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 791, 80, 116, 122, 123, пунктом 2 статті 134 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву гр. Голуба М.В., який проживає с.Нагірне, враховуючи, що земельна ділянка знаходиться в його користуванні, під об’єктами, які перебувають у його власності, рекомендації постійної комісії, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Голуб М.В. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,04 га, яка знаходиться за адресою: с. Миколаївка, вул. Харківська,76/2 на території Зачепилівської селищної ради
  2. Гр. Голуб М.В. в річний термін замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі КВПЦЗ: 03.07 у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
  3. Документацію із землеустрою розробити з дотриманням вимог Закону України «Про землеустрій» та з урахуванням інтересів та прав суміжних землевласників та землекористувачів.
  4. Розроблену документацію із землеустрою подати на погодження та затвердження відповідно до вимог діючого земельного законодавства.
  5. При наданні документації із землеустрою забезпечити в установленому законодавством порядку:

5.1. Розгляд документації із землеустрою на предмет її погодження;

5.2. Реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі;

5.3. Державну реєстрацію права Зачепилівської селищної ради на земельну ділянку.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання