Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХX СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 02/11/2018 року №747
Про внесення змін до рішення ХХХIII сесії VII скликання селищної ради від 26.10.2017 року № 642 “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража гр. Петренко Валентині Олексіївні, що розташована за адресою: вул. Українська, смт. Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради”

Розглянувши звернення гр. Петренко Валентини Олексіївни, відповідно до ст. 25, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення ХХХIII сесії VII скликання селищної ради від 26.10.2017 року за № 642 “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража гр. Петренко Валентині Олексіївні, що розташована за адресою: вул. Українська, смт. Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради”.
  2. Продовжити термін дії рішення ХХХIII сесії VII скликання селищної ради від 26.10.2017 року за № 642 “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража гр. Петренко Валентині Олексіївні, що розташована за адресою: вул. Українська, смт. Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради” на один рік.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання