Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХIX СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/10/2018 року №705
Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 22 травня 2018 року №335 «Про затвердження переліку підприємств та видів суспільно корисних робіт для осіб, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт»

Розглянувши звернення начальника фінансового відділу Зачепилівської селищної ради, в зв’язку з прийняттям Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне
стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Зачепилівській селищній раді на 2018-2020 роки. Відповідно до ст.311, ст.3213 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст. 59 Закону України , Зачепилівська селищна рада :

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до переліку підприємств, на яких у 2018 році будуть відбувати адміністративні стягнення порушники, на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт включивши до нього пункт 2. «Відділ благоустрою Зачепилівської селищної ради» (Додаток 1).
  2. В пункті 3 рішення після слів «Адміністрації КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради (Зачепилівське  ВУЖКГ)» доповнити словами начальнику відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради», далі за текстом.
  3. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Зачепилівської селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, обєднаннями громадян та засобами масової інформації.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання