Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХIX СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/10/2018 року №703
Про створення Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради та затвердження його Положення

З метою надання всебічної допомоги та підтримки мешканцям Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, забезпечення індивідуальної допомоги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та хворим, відповідно до статті 46 Конституції України, розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» від 01.04.2014 року №333-р, постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» від 29.12.2009 року №1417, керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок депутатської комісії , селищна рада

ВИРІШИЛА:                                                           

 

1.Створити юридичну особу – Комунальну установу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради, який знаходиться за адресою: 64401, Харківська область, Зачепилівський район, смт.Зачепилівка, вул. Паркова,37.

  1. Затвердити структуру Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради, що додається.
  2. Затвердити Положення про Комунальну установу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради, що додається.
  3. Доручити призначеному керівникові вказаної у п.1 рішення установи, провести державну реєстрацію Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради відповідно до вимог чинного законодавства України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

Питань освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання