Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХIX СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/10/2018 року №736
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельноїділянки для будівництвата обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Шатохіній Валентині Павлівні, гр. Хабенко Надії Павлівні, гр. Кащєєву Олександру Павловичу розташованій:вул. Центральна,365с.Леб’яже смт. Зачепилівка,на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 40, 81, 89, 116,118, 121, 122, 123, пунктом 2 статті 134 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 55 Закону України «Про землеустрій», пунктом 3 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр»,розглянувши заяву гр. Шатохіної В.П., яка проживаєм.Дніпро, гр. Хабенко Н.П., яка проживає с.Вельбівка, Гадячського району Полтавської області, гр. Кащєєва О.П.,який проживає м.Дніпро,та надані ними матеріали, а також враховуючи те, що земельна ділянка знаходиться в їх користуванні під об’єктами, які перебувають у їх спільній сумісній власності, рекомендації постійної комісії селищної ради,Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати гр. Шатохіній Валентині Павлівні,гр. Хабенко Надії Павлівні,гр. Кащєєву Олександру Павловичу дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01) – житловий будинок знаходиться у спільній сумісній власності, орієнтовною площею 0,1505га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою:вул. Центральна, 365 с.Леб’яже.

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.

  1. Гр. Шатохіній Валентині Павлівні, гр. Хабенко Надії Павлівні, гр. Кащєєву Олександру Павловичв річний термін замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01), у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
  2. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
  3. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання