Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХIX СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/10/2018 року №704
Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Зачепилівській селищній раді на 2018-2020 роки

Відповідно до статей 31-1, 325-1, 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статей 26, 38, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Зачепилівській селищній раді на 2018-2020 рік (додається).

 

  1. Фінансовому відділу селищної ради передбачати кошти для реалізації даної Програми в межах фінансових можливостей.

 

  1. Відділу фінансового – господарського забезпечення селищної ради забезпечити фінансування Програми.

 

  1. Виконавчому  комітету  селищної ради, забезпечити організацію виконання Програми в межах фінансових можливостей місцевого бюджету.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  Зачепилівської селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян  та засобами масової інформації.

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання