Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХIX СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/10/2018 року №706
Про внесення змін до договору оренди землі від 08.11.2017 року між Зачепилівською селищною радою та гр. Чепель Галиною Василівною

Розглянувши заяву гр. Чепель Г.В., договір оренди землі від 08.11.2017 року, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду землі”, Земельного кодексу України, врахувавши висновки постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внесети зміни до договору оренди землі (кадастровий номер 6322255100:01:002:0061) від 08.11.2017 року між Зачепилівською селищною радою та гр. Чепель Галиною Василівною:

-п. 19 договору оренди землі від 08.11.2017 рокувикласти в новій редакції: «19. Умови збереження стану об’єкта оренди: використання земельної ділянки відповідно до її цільовогопризначення. Орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов цього договору та вимог чинного законодавства України.Проводити заходи щодо поліпшення стану земельної ділянки з метою ефективного користування нею за обраним видом діяльності (здійснення благоустрою прилеглої території). Право на оренду земельної ділянки не може бути відчужено її Орендарем іншим особам, внесено до статутного капіталу, передано у заставу. Орендована земельна ділянка або її частина може передаватися Орендарем у суборенду».

  1. Доручити селищному голові укласти додаткову угоду щодо внесення змін до договору оренди землі від 08.11.2017 року між Зачепилівською селищною радою та гр. Чепель Галиною Василівною з усіма правами орендодавця (власника).
  2. Направитиданерішення до  Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.
  3. Відповіднимустановам внести зміни до земельно – кадастровоїдокументації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання