Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №980 смт. Зачепилівка
Про розірвання договору оренди землі

Розглянувши заяву ТОВ «Дружбокраянське» про розірвання договору оренди землі від 20червня 2014 року №5, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України “Про оренду землі”, Земельного кодексу України, врахувавши висновки постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Розірвати договір оренди землі № б/н від 30жовтня 2015 року(кадастровий номер 6322281002:00:000:0082), за взаємною згодою сторін, у зв’язку з продажем нежитлової будівлі (магазину) гр. Дрожжі Олексію Васильовичу, що знаходиться за адресою: с. Олександрівка, вул. Садова,28 площею0,0258га, об’єкт – нежитлова будівля (магазин),укладенийзЗабаринською сільською радою.
  2. Доручити селищному голові укласти додаткову угоду щодо розірвання договору оренди землі на вищевказану земельну ділянку з усіма правами орендодавця (власника).
  3. Договір оренди, на вищевказану земельну ділянку, з дня державної реєстрації додаткової угоди про розірвання цього договору рахувати таким, що втратив свою чинність.
  4. Направитиданерішення до Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.
  5. Протягом 6 (шести) місяців здійснити державну реєстрацію припинення права оренди на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та надати в податкову інспекцію відповідні відомості.
  6. Відповіднимустановам внести зміни до земельно – кадастрової документації.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний голова                                                                      Ю. КРИВЕНКО

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання