Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №1053 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража гр. Дорошенко Анатолію Миколайовичу, що розташована за адресою: пров. Новоселівський, смт. Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 частини першої ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 81, 116, 118, 121, 122, 123, 125, 184, 185, Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26, 29, 50 Закону України «Про землеустрій» та пунктом 1 ст. 4-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та розглянувши заяву гр. Дорошенко А.М., що мешкає за адресою: смт. Зачепилівка, пров. Новоселівський,6/4 Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Дорошенко А.М. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража, орієнтовною площею 0,01 га із земель громадської та житлової забудови, яка розташована по пров. Новоселівський, смт Зачепилівка.

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.

  1. Зобов’язати гр. Дорошенко А.М. – в річний термін замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію для виконання даного виду робіт.
  2. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
  3. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова                                                            Ю.В. Кривенко

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання