Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №978 смт. Зачепилівка
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Донченко Олександру Леонтійовичу для ведення особистого селянського господарства (обслуговування нежитлової будівлі - плотницької майстерні) за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населеного пункту на території с.Абазівка Зачепилівської селищної ради Миколаївського старостинського округу№4 Зачепилівського району Харківської області

Розглянувши заяву гр. Донченко Олександра Леонтійовича, який проживає за адресою: Харківська обл., Зачепилівський район, с. Абазівка про передачу в оренду земельної ділянки та наявної площі відповідно до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради Миколаївського старостинського округу№4 Зачепилівського району Харківської області, відповідно до розпорядження Прем’єр-міністра України В. Гройсмана від 31 січня 2018 року № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Наказу Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області від 25.09.2018 № 6877-СГ «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність» та Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 27.09.2018, згідно з пунктом 34 частини 1 статті 26, статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 79-1, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, Зачепилівська селищна рада, –

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Донченко О.Л. для ведення особистого селянського господарства (обслуговування нежитлової будівлі – плотницької майстерні) загальною площею 0,2012 га, кадастровий номер земельної ділянки 6322282500:04:000:0040, яка розташована за межами населеного пункту на території с.Абазівка Зачепилівської селищної ради Миколаївського старостинського округу№4 Зачепилівського району Харківської області.
  2. Доручити селищному голові укласти договір оренди земельної ділянки з гр. Донченко О.Л. в термін передбачений законодавством.
  3. Гр. Донченко О.Л. здійснити державну реєстрацію договору оренди земельної ділянки згідно чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний голова                                           Ю. КРИВЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання