Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №974 смт. Зачепилівка
Про проведення земельних торгів у формі аукціону

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», рекомендації постійної комісії, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Провести земельні торги з продажу права оренди на земельну ділянку та продати право оренди у розмірі річної орендної плати на земельну ділянку сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва переможцю аукціону. За результатами торгів передати переможцю торгів земельну ділянку у користування на умовах, визначених в договорі оренди землі (місцерозташування земельної ділянки: Миколаївський старостинський округ №4 Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області, кадастровий номер: 6322282500:02:000:0233, площа 3,5882 га, нормативна грошова оцінка земельної ділянки 120242,91 грн.
  2. Встановити умови продажу:

2.1. Стартова ціну лота (стартовий розмір річної орендної плати) – 7 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 8417,00 грн.

2.2. Крок торгів 0,5 відсотка від стартового розміру річної орендної плати.

2.3.Строк користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва при укладанні договору оренди з переможцем торгів – 7 років без права передачі в суборенду іншим особам і без права передачі права оренди земельної ділянки в заставу без права перепродажу права оренди.

2.4. Плата за користування земельною ділянкою, право користування якою набуто на торгах, а також сума витрат, здійснених організатором або виконавцем земельних торгів на підготовку лота до продажу, організацію та проведення земельних торгів, підлягають сплаті переможцем земельних торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладення відповідного договору.

2.5. Розмір гарантійного внеску за лотом становить 5 відсотків  стартового розміру річної плати за користування земельною ділянкою у разі продажу права оренди на земельну ділянку.

2.6. Розмір реєстраційного внеску визначається виконавцем і не може перевищувати 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на дату публікації оголошення про проведення земельних торгів.

2.7. Винагорода виконавцю земельних торгів складає 50% річної плати за користування земельною ділянкою, але не більше 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожний лот.

  1. Затвердити проект договору оренди земельної ділянки, що пропонується укласти за результатами проведення земельних торгів (додаток 1).
  2. Виконавцю торгів самостійно, відповідно до чинного законодавства, визначити місце, час та дату проведення торгів.
  3. Доручити селищному голові укласти договір оренди земельної ділянки з переможцем земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки в термін передбачений законодавством та умови торгів.
  4. З переможцем земельних торгів безпосередньо в день проведення торгів укласти договір оренди земельної ділянки.
  5. Переможцю здійснити державну реєстрацію договору оренди земельної ділянки згідно чинного законодавства.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний  голова                                                              Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання