Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №996 смт. Зачепилівка
Про тимчасову відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою (технічної документації) щодо передачі гр. Редько К.О. земельної частки (паю)

Розглянувши рішення Зачепилівського районного суду від 12.12.2018 року справа №620/823/18 про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування Зачепилівської селищної ради, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Відмовити у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо передачі у власність Редько Клавдії Олександрівні земельної частки (паю) в порядку спадкування за законом.
  2. Питання буде розглянуто після отримання Зачепилівською селищною радою роз’яснень по справі від Зачепилівського районного суду Харківської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування Зачепилівської селищної ради (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний голова                                               Ю.КРИВЕНКО

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання