Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №988 смт. Зачепилівка
Про припинення користування земельною ділянкою

Розглянувши заяву гр. Павленко Галини Миколаївни, що проживає за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська,8/14 та відповідно до ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи рекомендації постійної комісії, Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити користування земельною ділянкою гр. Павленко Г.М., згідно добровільної відмови, яка розташована смт.Зачепилівка, вул. Українська на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району Харківської області, площею 0,05 га.
  2. Звільнену земельну ділянку перенести до земель запасу сільськогосподарського призначення Зачепилівської селищної ради.
  3. Відділу земельних відносин внести зміни в земельно – облікову документацію.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

 

Зачепилівської селищний голова                                              Ю. КРИВЕНКО

 

 

Join Us Facebook
посилання