Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №986 смт. Зачепилівка
Про припинення користування земельною ділянкою

Розглянувши заяву гр. Душин Олександра Петровича, що проживає за адресою: с.Миколаївка та відповідно до ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи рекомендації постійної комісії, Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити користування земельною ділянкою гр. Душин О.П., згідно добровільної відмови, яка розташована на території Зачепилівської селищної ради, Миколаївський старостинський округ№4 Зачепилівського району Харківської області, площею 1,70 га.
  2. Звільнену земельну ділянку перенести до земель запасу сільськогосподарського призначення Зачепилівської селищної ради.
  3. Відділу земельних відносин внести зміни в земельно – облікову документацію.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

 

Зачепилівської селищний голова                                              Ю. КРИВЕНКО

 

 

Join Us Facebook
посилання