Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №986 смт. Зачепилівка
Про припинення користування земельною ділянкою

Розглянувши заяву гр. Душин Олександра Петровича, що проживає за адресою: с.Миколаївка та відповідно до ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи рекомендації постійної комісії, Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити користування земельною ділянкою гр. Душин О.П., згідно добровільної відмови, яка розташована на території Зачепилівської селищної ради, Миколаївський старостинський округ№4 Зачепилівського району Харківської області, площею 1,70 га.
  2. Звільнену земельну ділянку перенести до земель запасу сільськогосподарського призначення Зачепилівської селищної ради.
  3. Відділу земельних відносин внести зміни в земельно – облікову документацію.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

 

Зачепилівської селищний голова                                              Ю. КРИВЕНКО

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання