Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №1108 смт. Зачепилівка
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності гр. Глобі Анатолію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області

Розглянувши заяву гр. Глоби Анатолія Миколайовича, який проживає за адресою: Харківська обл., Зачепилівський район, с. Миколаївка, про передачу у власність земельної ділянки та наявної площі відповідно до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області, відповідно до розпорядження Прем’єр-міністра України В. Гройсмана від 31 січня 2018 року № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Наказу Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області від 25.09.2018 № 6877-СГ «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність» та Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 27.09.2018, згідно з пунктом 34 частини 1 статті 26, статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 79-1, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного кодексу України, Зачепилівська селищна рада, –

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності гр. Глобі Анатолію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 5,1369 га, кадастровий номер земельної ділянки 6322255100:08:000:0175, яка розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  2. Передати гр. Глобі Анатолію Миколайовичу безоплатно у приватну власність земельну ділянку загальною площею 5,1369 га, кадастровий номер земельної ділянки 6322255100:08:000:0175, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області, за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.
  3. Зобов’язати гр. Глобу Анатолія Миколайовича оформити та зареєструвати право власності на земельну ділянку згідно діючого законодавства.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний голова                                      Ю. КРИВЕНКО

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання