Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №984 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства членам ФГ «Нива»

Розглянувши заяви членів ФГ «Нива» та поданих до них пакету документів,відповідно до розпорядження Прем’єр-міністра України В. Гройсмана від 31 січня 2018 року № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Наказу Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області від 25.09.2018 № 6877-СГ «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність» та Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 27.09.2018, відповідно до статтей12, 15-1, 22,31,32,118,121,122,186 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про фермерське господарство», керуючись пунктами 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок постійної комісіїселищної ради, Зачепилівська селищна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати членам фермерського господарства «Нива»:

1) Молдовановій Надії Віталіївні;

2) Кононихіну Костянтину Михайловичу;

3) Кононихіній Тетяні Євгеніївні;

4) Башкатовій Ірині Костянтинівні;

5) Володарській Інні Володимирівні;

6) Володарській Галині Миколаївні;

7) Семенченко Вірі Семенівні;

8) Молдованову Олександру Євгеновичу:

дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (для подальшої передачі у власність) у рівних частках орієнтовною площею 45,1га (кадастровий номер 6322255100:01:000:0158), що відповідає розміру земельної частки (паю) – 4,17га, визначеної для членів сільськогосподарських підприємств по Зачепилівській селищній раді, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Зачепилівської селищної ради, за межами населених пунктів, що перебувають в постійному користуванні ФГ «Нива» для ведення фермерського господарства.

  1. Розробленудокументацію із землеустрою погодити відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.Громадянам, зазначеним у пункті 1 даного рішення:

1) після погодження документації із землеустрою вжити заходів щодо внесення земельних ділянок у Державний земельний кадастр;

2) погодженудокументацію із землеустрою, за наявності витягів з Державного земельного кадастру, подати до Зачепилівської селищної ради на затвердження протягом 1 року з дня видачі рішення.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний голова                                                       Ю.КРИВЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання