Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №984 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства членам ФГ «Нива»

Розглянувши заяви членів ФГ «Нива» та поданих до них пакету документів,відповідно до розпорядження Прем’єр-міністра України В. Гройсмана від 31 січня 2018 року № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Наказу Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області від 25.09.2018 № 6877-СГ «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність» та Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від 27.09.2018, відповідно до статтей12, 15-1, 22,31,32,118,121,122,186 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про фермерське господарство», керуючись пунктами 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок постійної комісіїселищної ради, Зачепилівська селищна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати членам фермерського господарства «Нива»:

1) Молдовановій Надії Віталіївні;

2) Кононихіну Костянтину Михайловичу;

3) Кононихіній Тетяні Євгеніївні;

4) Башкатовій Ірині Костянтинівні;

5) Володарській Інні Володимирівні;

6) Володарській Галині Миколаївні;

7) Семенченко Вірі Семенівні;

8) Молдованову Олександру Євгеновичу:

дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (для подальшої передачі у власність) у рівних частках орієнтовною площею 45,1га (кадастровий номер 6322255100:01:000:0158), що відповідає розміру земельної частки (паю) – 4,17га, визначеної для членів сільськогосподарських підприємств по Зачепилівській селищній раді, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Зачепилівської селищної ради, за межами населених пунктів, що перебувають в постійному користуванні ФГ «Нива» для ведення фермерського господарства.

  1. Розробленудокументацію із землеустрою погодити відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.Громадянам, зазначеним у пункті 1 даного рішення:

1) після погодження документації із землеустрою вжити заходів щодо внесення земельних ділянок у Державний земельний кадастр;

2) погодженудокументацію із землеустрою, за наявності витягів з Державного земельного кадастру, подати до Зачепилівської селищної ради на затвердження протягом 1 року з дня видачі рішення.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний голова                                                       Ю.КРИВЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Join Us Facebook
посилання