1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від року№982смт. Зачепилівка
Про внесення змін до рішення ХV сесія VІІІ скликання 22 серпня 2018 року №625 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Горб Андрію Миколайовичу, розташованій: смт. Зачепилівка вул. Весняна території Зачепилівської селищної ради

Керуючись ст. 26,33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зачепилівська селищна рада,

Вирішила:

 

  1. Внести змін до п.1 рішення ХV  сесія VІІІ скликання 22 серпня 2018 року №625 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Горб Андрію Миколайовичу, розташованій: смт. Зачепилівка вул. Весняна території Зачепилівської селищної ради» та викласти в наступній редакції:

«1. Надати гр. Горб А.М. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства без зміни цільового призначення, орієнтовною площею 0,40 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою смт. Зачепилівка вул. Весняна.

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.»

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний  голова                                                            Ю.КРИВЕНКО