Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/03/2019 року №981 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу ПСП ім.Фрунзе на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться за адресою: с. Бердянка, вул. Центральна,46 на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 791, 80, 116, 122, 123, пунктом 2 статті 134 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши клопотаня ПСП ім. Фрунзе, враховуючи, що земельна ділянка знаходиться в їх користуванні, під об’єктами, які перебувають у їх власності, рекомендації постійної комісії, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Надати ПСП ім. Фрунзе дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,15 га, яка знаходиться за адресою: с. Бердянка, вул. Центральна,46 на території Зачепилівської селищної ради
  2. ПСП ім. Фрунзе в річний термін замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі КВПЦЗ: 03.07 у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
  3. Документацію із землеустрою розробити з дотриманням вимог Закону України «Про землеустрій» та з урахуванням інтересів та прав суміжних землевласників та землекористувачів.
  4. Розроблену документацію із землеустрою подати на погодження та затвердження відповідно до вимог діючого земельного законодавства.
  5. При наданні документації із землеустрою забезпечити в установленому законодавством порядку:

5.1. Розгляд документації із землеустрою на предмет її погодження;

5.2. Реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі;

5.3. Державну реєстрацію права Зачепилівської селищної ради на земельну ділянку.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

Зачепилівський селищний голова                                                        Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання