Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/02/2023 року №3876 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (11.04), розташовану: вул. Слобідська, б/н, с. Рунівщина на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району, Харківської області

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 116, 123, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл на розробку пректу землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га із земель комунальної власності Зачепилівської селищної ради (землі житлової та громадської забудови), (11.04-Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури), яка розташована за адресою: вул. Слобідська, б/н, с. Рунівщина, на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району, Харківської області.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Погоджений у визначеному законодавством порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на розгляд та затвердження сесії.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
посилання