Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/02/2023 року №3863 смт. Зачепилівка
Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Зачепилівської селищної ради

З метою раціонального, ефективного управління ресурсами територіальної громади, для врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності, керуючись статтями 24, 75-781, Господарського кодексу України, ст.ст 169, 172, 327 Цивільного кодексу України, статтями 4, 10, 25-26, 42, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» № 157-IX від 03 жовтня 2019 року, постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» № 483 від 03 червня 2020 року та враховуючи рекомендації постійних комісій з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Зачепилівської селищної ради, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Зачепилівської селищної ради (далі – Положення), що додається.
2. Виконавчому комітету Зачепилівської селищної ради, а також комунальним закладам, підприємствам, заснованим Зачепилівською селищною радю та іншим установам із статусом юридичної особи, підпорядкованим Зачепилівській селищній раді, привести у відповідність діючі договори оренди згідно Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна та прийнятому Положенню.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Мартиненко Т.І.), комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Дорошенко С.В.)

Зачепилівська селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Положення оренда

Join Us Facebook
посилання