1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 15/11/2019 року№2482смт. Зачепилівка
Про розірвання договору оренди землі

Розглянувши лист Голови правління Зачепилівського районного споживчого товариства В.А. Яценко, договір оренди землі № б/н від 20 лютого 2015 року, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України “Про оренду землі”, Земельного кодексу України, врахувавши висновки постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:
1. Розірвати договір оренди землі № б/н від 20 лютого 2015 року(кадастровий номер 6322255102:00:000:0053), за взаємною згодою сторін, у зв’язку з продажем нежитлової будівлі (магазину) гр. Карнаух Людмилі Сергіївні, що знаходиться за адресою: с. Скалонівка, вул. Вишнева,71А, площею 0,0188га, об’єкт – нежитлова будівля (магазин), укладений з Зачепилівською селищною радою.
2. Доручити селищному голові укласти додаткову угоду щодо розірвання договору оренди землі на вищевказану земельну ділянку з усіма правами орендодавця (власника).
3. Договір оренди, на вищевказану земельну ділянку, з дня державної реєстрації додаткової угоди про розірвання цього договору рахувати таким, що втратив свою чинність.
4. Направити дане рішення до Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.
5. Протягом 6 (шести) місяців здійснити державну реєстрацію припинення права оренди на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та надати в податкову інспекцію відповідні відомості.
6. Відповідним установам внести зміни до земельно - кадастровоїдокументації.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Ю.КРИВЕНКО