Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХVI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 15/09/2022 року №3802 смт. Зачепилівка
Про заключення договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0723 га Тройченковій П.І.

Керуючись ст.ст. 25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», забезпечення оптимального рівня надходження від орендної плати за землю, рекомендації постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного серидовища та благоустрою Зачепилівська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл ФОП Тройченковій Поліні Іванівні на складання договору оренди на земельну ділянку (кадастровий номер 6322282002:00:000:0176), площею 0,0723 га (для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі - магазину) терміном на 7 років, яка знаходиться в с. Залінійне, вул. Центральна, буд. 42, на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області.

2. Встановити орендну плату в розмірі 6 % від нормативної грошової оцінки.

3. Договір оренди землі зареєструвати згідно чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
посилання