1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 14/04/2020 року№3172смт. Зачепилівка
Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії VІІІ скликання від 14 травня 2019 року №1806 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кутовій Ользі Михайлівні»

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяву гр. Кутової О.М., яка проживає Харківська область, Зачепилівський район, с.Бердянка, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:
Викласти дане рішення в наступній редакції:
1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території селищної ради у власність громадянину (-ці) Кутовій О.М..
- площею 0,46 га, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради - для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності на території селищної ради у приватну власність.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Зобов’язати гр. Кутову О.М. в річний термін розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію, для виконання даного виду робіт, погодити його у встановленому законодавством порядку та надати витяг з Державного земельного кадастру про наявність земельних ділянок у власності.
3. При неможливості, за об’єктивних причин, виконати пункт 2 цього рішення подати заяву про продовження терміну виготовлення технічної документації щодо відведення, із необхідними поясненнями та обґрунтуваннями.
4. У разі невиконання пункту 2 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким що втратило чинність.
5. Дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на одну земельну, відповідно до аналізу статтей 116 та 118 Земельного кодексу України, може надаватись Зачепилівською селищною радою 2 (двом) і більше громадянам.
6. Попереджаємо, що грошові витрати понесені за розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зачепилівською селищною радою не відшкодовуються.
7. Надати до селищної ради на затвердження погоджений проект землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.).

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО