Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХVIIІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 14/12/2022 року №3828 смт. Зачепилівка
Про затвердження соціальної Програми підтримки громадян похилого віку,осіб з інвалідністю,сімей, дітей та молоді на 2023р

З метою підтримки найуразливіших категорій населення та забезпечення фінансування додаткових заходів щодо охоплення соціальними послугами громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей , дітей та молоді, відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити соціальну Програму підтримки громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, дітей та молоді на 2023р. ( додається ).
2. Селищній раді здійснювати фінансування соціальної Програми підтримки громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, дітей та молоді на 2023р. враховуючи можливості селищного бюджету.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з гуманітарних питань з прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.(Омельченко О.І.), з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Мартиненко Т.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Соціальна програма підтримки громадян похилого віку,осіб з інв,сімей, дітей та молоді на 2023 (1)

Join Us Facebook
посилання