Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/04/2019 року №1119 смт. Зачепилівка
Про затвердження порядку денного ХХVІ позачергової сесії селищної ради VІІІ скликання

На підставі ст.46 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада
ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на ХХVІ сесії селищної ради VIІI скликання  такий порядок денний:

 

 1. Про затвердження порядку денного XХVІ позачергової сесії VІIІ скликання від 11.04. 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2018 року «Про бюджет

Зачепилівської селищної ради на 2019 рік».                              Євойлов В.В.

 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2019 року.

Доповідає Євойлов В.В.

 1. Про звільнення від плати за надання соціальних послуг Павленко Г.М.

Доповідає:Молчанова О.В.

Земельні питання доповідає Черненко А.С.

 1. Про втрату чинності рішення сесії Зачепилівської селищної ради №801 від 20.12.2018 року
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Євойловій Юлії Юріївни, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Бречко,71, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне території Зачепилівської селищної ради.

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Євойлову Віталію Володимировичу, який зареєстрований за адресою: с.Нагірне, вул. Бречко,71, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чусь Тетяні Олексіївні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Бречко,71, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Нищеті Павлу Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: с.Нагірне, вул. Миру,23, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Нищеті Наталії Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Миру, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Фесенко Наталії Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,100, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 6. Про розгляд заяви гр. Стеценко Павла Володимировича.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бойко Ганні Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Покрвська,13Б, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Капусті Тетяні Андріївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. 14Гвард.стр.див.,21, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Капусті Олександру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. 14Гвард.стр.див.,21, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дрожжі Інні Олександрівни, яка зареєстрована за адресою: с.Кочетівка, вул. Харківська,46, земельна ділянка розташована за адресою: за с. Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дрожжі Тамарі Василівні, яка зареєстрована за адресою: с.Кочетівка, вул. Харківська,46, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Яворському Анатолію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Виноградний,6а, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Яворській Ніні Дмитрівні, як зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Виноградний,6а, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Баланді Михайлу Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,30, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Баланді Ніні Іванівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Комунальний,6, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Логуновій Тетяні Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Комунальний,6, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кулику Сергію Ігоровичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Соборна,124, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кудальцеву Олександру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Весняна,36, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кудальцевій Світлані Михайлівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Весняна,32, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Капусті Тамарі Веніамінівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова,2/11, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дрожжі Володимиру Васильовичу, який зареєстрований за адресою: с.Кочетівка, вул. Харківська,46, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Махині Раїсі Григорівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Словянський,1Г, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Махині Євгену Леонідовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Словянський,1Г, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Штучці Віктору Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Першотравневий,20, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Даниленко Валерію Борисовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова,26/2, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Василенко Олександру Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Весняна,48-А (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Василенко Юрію Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова,26/9 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Василенко Сергію Васильовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Весняна,48-А, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної .
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Будицькій Анастасії Андріївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська,1/3, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лазурович Надії Іванівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Нікуліній Вікторії Григорівні, яка зареєстрована за адресою: м.Красноград, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Осадчій Клавдії Тимофіївні, (зареєстрований смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Трипілка Віктору Григоровичу, (зареєстрований м.Красноград), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ільченко Анатолію Олексійовичу, (зареєстрований смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Левченко Анастасії Сергіївні, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська,10/5, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Левченко Костянтину Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська,10/5, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Литвиненко Лілії Василівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Виноградний,9, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Литвиненко Анні Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Виноградний,9, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 4. Про розгляд заяви гр. Швідь Володимира Вікторовича.
 5. Про розгляд заяви гр. Швідь Миколи Яковича .
 6. Про розгляд заяви гр. Швідь Олени Володимирівни.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гребінник Людмилі Василівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Соборна,74, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зеленському Володимиру Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,163, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Черкашину Юрію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. 14Гвард.стр.див.,36/2 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Черкашину Володимиру Олександровичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. 14Гвард.стр.див.,36/2 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Матвєєву Володимиру Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,72, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кобиському Вадиму Руслановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Весняна,27, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Браілко Сергію Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Хліборобська,96 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Білій Євгенії Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: с.Кочетівка, вул. Харківська,50/23, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Косенку Олександру Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Соборна,192, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Музильовій Аліні Павлівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Миру,23, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної .
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бахмат Наталії Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,99, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бахмат Миколі Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,99, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тумі Володимиру Володимировичу, який зареєстрований за адресою: с.Нагірне, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петряєвій Ользі Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Штучці Миколі Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. 14 Гвард.стр.див.,11/16, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Приходченко Олександру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Новоселівський,3/6, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Приходченко Роману Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Новоселівський,3/6, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Губченко Віктору Івановичу, який зареєстрований за адресою: с.Нагірне, пров. Луговий,2А, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної.
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Губченко Олегу Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: с.Кочетівка, вул. Харківська,52/16, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Губченко Тетяні Іванівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, пров. Луговий,3, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Краснік Григорію Васильовичу, який зареєстрований за адресою: с.Нагірне, вул. Харківська,1/1, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Краснік Валентині Федорівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Харківська,1/1, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Фесенко Тамарі Василівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Пушкіна,22, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Грузіну Володимиру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова,33, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної.
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пасько Вікторія Володимирівна, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Виноградний,17, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Граммі Лесі Юріївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепиліка, вул. Українська,8а/11, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мандич Руслані Петрівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепиліка, вул. Українська,8а/9, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Швецовій Валентині Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Виноградний,17, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рибалка Ніні Порфирівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепиліка, вул. Українська,8а/11, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Приходченко Тамарі Григорівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Новоселівський,3/6, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бурбелі Євгенії Станіславівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,58, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Олексенко Станіславу Григоровичу, (зареєстрований с.Кочетівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Літвінову Володимиру Миколайовичу, (зареєстрований м.Красноград), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Золотарьовій Валентині Василівні, (зареєстрована с. Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Погорілій Вікторії Григорівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Миру,35, що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Філіпчуку Олексію Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мовчан Ганні Йосипівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка,пров.Першотравневий,7/8, що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Черноуз Олені Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка,вул.Паркова,39, що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гребінник Ніні Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка,вул.Соборна,80, що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної.
 46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Колеснік Аліні Іванівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Слобожанська,1, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тютькін Олексій Романович, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Словянський,7, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Терещенко Андрій Андрійович, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Дніпровська,4, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Губченко Юлії Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: м.Харків (студентка, проживає с.Нагірне), земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Швецову Олексію Андрійовичу, який зареєстрований за адресою: с.Нагірне, вул. Плеханова,1, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Левицькому Євгену Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова,14, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Левицькій Анастасії Євгенівні, яка зареєстрована за адресою: м.Харків, Московський р-н, проспект Ювілейний,48, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Єніній Анні Віталіївні, яка зареєстрована за адресою: м.Харків, Московський р-н, вул. Гарібальді,2/39а, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кібіш Катерині Євгенівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, провул. Травяний,11, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бутенко Володимиру Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,67/8, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лазебному Віталію Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепиліка, вул. Садова,70, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лазебній Оксані Іванівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепиліка, вул. Садова,70, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Васильковській Олені Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепиліка, вул. Центральна,57/25, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Васильковській Тетяні Миколаївні, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепиліка, вул. Центральна,57/25, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Васильковському Руслану Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепиліка, вул. Центральна,57/25, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради..
 1. Про внесення змін до рішення IХ сесії VIII скликання селищної ради від 27.03.2018 року №309 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Дворніку Ю.О. розташованій: смт.Зачепиліка вул.Озерна,38 на території Зачепилівської селищної ради»

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Часнику Миколі Дмитровичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова,20/1, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Клещіновій Аллі Олексіївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Весняна,66, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Новіченко Дмитру Юрійовичу, який зареєстрований за адресою: с.Нагірне, вул. Харківська,15 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кулику Євгену Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,65/10, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Суміній Наталії Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Покровська,8, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петренко Роману Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепиліка, вул. 14 Гвард.стр.див,15/7, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петренко Надії Іванівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепиліка, вул. Я.Покуса,9, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зінченко Олександрі Іванівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Харківська,31, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Перерві-Шадріній Олені Іванівні, (зареєстрована с.Кочетівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кальченко Івану Васильовичу, (зареєстрований с.Нагірне), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Оніщенко Миколі Вікторовичу, (зареєстрований м.Карлівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бут Юрію Васильовичу, (зареєстрований с.Нагірне), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мозговому Павлу Григоровичу, (зареєстрований смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Єрмолаєвій Катерині Вікторівні, (зареєстрований с.Кочетівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Філіпській Таісії Петрівні, (зареєстрований с.Нагірне), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Литус Сергію Павловичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров.Виноградний,31 земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Литус Інні Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Слобожанська,17 земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кутицькій Юлії Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Українська,8А/14 земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чуб Ганна Павлівна, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров.Вишневий,6 земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кавун Людмилі Юріївні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул Бречко,19 земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Вишневецькій Олені Андріївні, яка зареєстрована за адресою: м.Дніпро, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Запорожець Віті Іванівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул Центральна,12 земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Запорожець Івану Андрійовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул Центральна,12 земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Довбиш Наталії Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: с.Скалонівка, вул. Вишнева,19, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Скалонівка на території Зачепилівської селищної ради .
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Литвин Ользі Леонідівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Виноградний,13, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Скалонівка на території Зачепилівської селищної ради.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Горбі Володимиру Васильовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Набережна,52, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Скалонівка на території Зачепилівської селищної ради.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Губарєву Юрію Васильовичу, (зареєстрований с.Скалонівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Губарєвій Людмилі Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,67/21, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Скалонівка на території Зачепилівської селищної ради .
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дубина Тетяна Миколаївна, яка зареєстрована за адресою: с.Скалонівка, вул. Нова,6, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Скалонівка на території Зачепилівської селищної ради .
 1. Про розгляд заяви гр. Стеценко Ольги Миколаївни.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Романчі Ганні Євменівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська,1/2 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Река Наталії Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Сосновий,2 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Романчі Маргариті Юріївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська,10/8, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної .
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Романчі Івану Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська,1/2, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Романчі Юрію Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська,10/8, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Горба Василю Васильовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Набережна,52, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Горб Юрію Івановичу, який зареєстрований за адресою: с.Скалонівка, вул. Вишнева,74, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дикуну Дмитру Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Весняна,43, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Клименко Дар’ї Валеріївні, яка зареєстрована за адресою: м.Харків, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Фуфачовій Олені Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: Полтавська обл,Гадяцький район, с.Краснознамянка, вул. 40 річчя Перемоги,671є, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Іващенко Андрію Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Стаханівська,18 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бондаренко Валерію Івановичу, який зареєстрований за адресою: с.Старе Мажарове, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Яковенко Ользі Петрівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,81/3, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Безчасній Анні Сергіївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,67/14, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Безчасному Леоніду Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Травяний,1є, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Безчасному Дмитру Леонідовичу, який зареєстрований за адресою: с.Займанка, вул. Лозівська, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Безчасній Валентині Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Травяний,1є, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленко Олені Леонідівні, яка зареєстрована за адресою: м.Харків, вул. Гольдбергівська,9/24 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленко Микола Вікторович, який зареєстрований за адресою: с.Займанка, вул. Лозівська,3 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Винник Інни Олександрівни.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сидоренко Розі Іванівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,35/25, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради .
 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сидоренко Олександру Михайловичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,35/25, земельна ділянка розташована за адресою: за с.Нагірне на території Зачепилівської селищної ради.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сидоренко Олексію Олександровичу, (зареєстрований смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 3. Про розгляд заяви гр. Золотухіна Володимира Івановича .
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ситник Клавдії Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Озерна,33, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної .
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Клещінову Михайлу Дмитровичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Весняна,66, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Іващенко Людмилі Михайлівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Комунальний,3, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Нестеровській Аллі Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська,36, Зачепилівської селищної ради
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Васильковській Зої Михайлівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Полтавська,21, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Педаш Юрію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Хліборобська,97, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Деркач Ганні Яківні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. 14Гвард.стр.див.,2/12, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Злидень Лілії Василівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Шевченко,15, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лазарєвій Наталії Федорівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Покровська,37, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчук Тетяні Андріївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,11, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Яковенко Наталії Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул Центральна,81/3, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пискун Вірі Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул Садова,23, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Курочки Ігорю Васильовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул Хліборобська,8, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Філоненко Олександру Васильовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул 19 Вересня,2, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Асанову Андрію Євгеновичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул Весняна,23, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сипало Оксані Леонідівні, яка зареєстрована за адресою: с.Скалонівка, вул Вишнева,90, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пирлик Ользі Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул Ак.Сіроштана,33, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Галій Віталію Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул Хліборобська,48, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Галій Валентині Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул Хліборобська,48, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Галій Людмилі Павлівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул Садова,132, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Іващенко Анатолію Федоровичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Комунальний,3, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кожемякіну Максиму Сергійовичу (Учасник АТО), який зареєстрований за адресою: м.Дніпро, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лопатіній Валентині Євгеніївні, (зареєстрована смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гончаренко Ірині Володимирівні, (зареєстрована смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної.
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дука Тарасу Григоровичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Полтавська,34, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дука Григорію Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Полтавська,34, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стадник Людмилі Вікторівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, провул. Виноградний,7 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стаднику Станіславу Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, провул. Виноградний,7 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стадник Тетяні Олексіївні, яка зареєстрована за адресою: с.Сомівка земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Марчишак Катерині Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,65/6, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лазарєву Юрію Олексійовичу, який зареєстрований за адресою: с.Нагірне, вул. Покровська,37 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Олефіренко Віталію Володимировичу, який зареєстрований за адресою: с.Семенівка (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Скоруку Ігорю Івановичу, який зареєстрований за адресою: с.Скалонівка, вул. Вишнева,92 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сулимі Тетяні Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул Весняна,58 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Єретик Олександру Федоровчу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул Польова,17 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Єретик Оксані Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул Польова,17 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мудрац Світлані Петрівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул Садова,65 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мудрац Валерію Анатолійовичу, який зареєстрований за адресою: с.Зачепилівка, вул Садова,65 земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Корінному Андрію Петровичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Першотравневий,7/11, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Корінній Олені Михайлівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Першотравневий,7/11, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Подколзіну Василю Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,53, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Огурцова Зоя Миколаївна, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,37, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради
 46. Про розгляд заяви гр. Матвєєвої Яніни Олександрівни .
 47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гресь Олесі Феодосіївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Я.Покуса,69, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гресь Ларисі Іванівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Весняна,64, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пісок Дар’ї Юріївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова,22/16 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Баклагіну Миколі Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. 14Гвард.стр.див.,2/12, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Люткіну Сергію Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,128, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Есауленко Олександру Едуардовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Словянський,9 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Злидень Олені Олександрівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,55, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Швецовій Наталії Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Плеханова,1, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лазарєву Олексію Васильовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Хліборобська,29, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Скляр Юрію Петровичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Центральна,70, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ломако Вікторії Василівні, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Покровська,67, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Резніченко Віталію Олександровичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Соборна,65 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Портному Григорію Володимировичу, який зареєстрований за адресою: с.Нагірне, вул. Плеханова,12а (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Брьохову Олександру Володимировичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Хліборобська,90 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лучкіну Антону Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: м.Київ, вул. Бориспільська,вул. 17 в/ч А0476 (Учасник АТО), земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Баклагіній Світлані Миколаївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Новоселівський,5/6, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Глобі Павлу Івановичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Слобожанська,6, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Баклагіному Сергію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Новоселівський,5/6, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради
 65. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крайньому Олексію Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,103, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 66. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крайньому Едуарду Олексійовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,103, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 67. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крайній Майї Павлівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,103, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 68. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жирову Андрію Сергійовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова,75, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 69. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жирову Сергію Володимировичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Садова,82, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 70. Про призупинення надання у власність земельної ділянки, так як документація в розробці гр Булгакової Марії Михайлівни.
 71. Про розгляд заяви гр. Глоби Миколи Дмитровича .
 72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тарасенко Лідії Кирилівни, яка зареєстрована за адресою: с.Нагірне, вул. Покровська,67, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної .
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шерстюк Євгенії Володимирівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова,33, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 1. Про розгляд звернення ТОВ «Дружбокраянське» про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення
 2. Про розгляд звернення ТОВ «Профагро-2007» про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення

с. ЗАБАРИНО

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Літвіновій Надії Іванівні, (зареєстрована смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Літвінову Руслану Володимировичу, (зареєстрований смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Пілюгіну Віктору Івановичу, (зареєстрований с.Лебяже), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Мартемяновій Любов Іванівні, (зареєстрована с.Лебяже), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр., (зареєстрована с.Лебяже), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Колєсніку Олександру Сергійовичу, (зареєстрований смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної .
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Іванову Дмитру Івановичу, (зареєстрований с.Лебяже), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Варкентін Яні Едуардівні, (смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Орєховій Валерії Геннадіївні, (смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Литвин Павлу Павло Павлович, (смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дудко Тетяні Федорівні, (смт.Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр.. Зеленської Олени Іванівни.
 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.. Сидоренко Ганні Іванівні, (зареєстрована м. Красноград), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 • Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.. Буковській Ніні Григорівні, (зареєстрована м.Лозова), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Дрожжі Сергію Володимировичу, (зареєстрований с. Нагірне), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Гирман Юлії Григорівни, (зареєстрована смт. Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Сорочинській Оксані Михайлівні, (зареєстрована смт. Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Покусі Анатолію Олексійовичу, (зареєстрований смт. Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Галайдич Любов Петрівні, яка зареєстрована за адресою: с.Сомівка, вул. Набережна,21, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради .
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Довгаль Володимиру Михайловичу, (зареєстрований с.Забарено), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Довгаль Світлані Вікторівні, (зареєстрована с.Забарено), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Терпай Олені Василівні, яка зареєстрована за адресою: с.Олександрівка, вул. Степова, земельна ділянка розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Безчасній Лесі Мирославівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Озерна,26, земельна ділянка розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Безчасній Тетяні Анатоліївні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Озерна,28, земельна ділянка розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Стасюк Віталію Сергійовичу, (зареєстрована с.Забарино), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Стасюк Вірі Анатоліївні, (зареєстрована с.Забарино), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Просяник Олені Сергіївні, (зареєстрована с.Олександрівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .

 

С.Сомівка

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Горбу Василю Костянтиновичу, (зареєстрований с. Займанка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 2. Про припинення надання дозволу, іншим особам, на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Разумовій Ганні Григорівні, (зареєстрована смт. Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Зайцевій Вірі Анатоліївні, (зареєстрована с. Бердянка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Зайцевій Тетяні Володимирівні, (зареєстрована с. Сомівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Зайцеву Тарасу Ігоровечу, (зареєстрована с. Сомівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Горб Тетяні Іларіонівні, (зареєстрована с. Займанка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Терещенко Олександр Віталійович, (зареєстрований м.Дніпро), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Глобі Олені Григорівні, (зареєстрована с. Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Аргуновій Валерії Григорівні, (зареєстрована с. Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Сташкевичу Павлу Анатолійовичу, (зареєстрований Київська обл.. смт.Коцюбинське), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради Сомівського старостинського округу №5 розміром 1,04 га.
 11. Про розгляд заяви гр. Бондаря Віктора Васильовича(Про припинення надання дозволу, іншим особам, на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Бондару Віктору Васильовичу, (зареєстрований м.Красноград), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 12. Про включення до Переліку земельних ділянок комунальної власності (прав на них), які виставляються на земельні торги (оренда) на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Юримі Володимиру Івановичу, (зареєстрований с.Семенівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Юримі Роман Івановичу, (зареєстрований с.Семенівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Галій Ірині Володимирівні, (зареєстрована с. Зачепилівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Якуша Григорій Іванович, (зареєстрований с.Семенівка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .

с. Миколаївка.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Білай Людмилі Яношівні, (зареєстрований с.Миколаївка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мандич В’ячеславу Миколайовичу, що розташована за адресою: с.Миколаївка на території Зачепилівської селищної ради .
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Нерука Ганні Григорівні , (зареєстрована с. Миколаївка,  ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кащеєвій Людмилі Миколаївні, (зареєстрована смт. Зачепилівка,) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пелих Олександрі Іллівні, (зареєстрована с. Миколаївка) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної
 6. Про розгляд заяви гр.. Кінаш В.В. (Про припинення надання.дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Кінаш В.В., (зареєстрований с.Миколаївка) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради Миколаївського старостинського округу №4 розміром  1,50га. . В зв’язку з тим, що мною вже виготовлений проект)
 7. Про розгляд заяви гр.. Кінаш В.Й. (Про припинення надання.дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Кінаш В.Й., (зареєстрований с.Миколаївка) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кутицькому Івану Васильовичу, (зареєстрований с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 9. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ячевській Юлії Олександрівні, (зареєстрована смт. Зачепилівка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 10. Про розгляд заяви гр Нищети Івана Трохимовича(Про припинення надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Нищеті Івану Трохимовичу , (зареєстрований с.Миколаївка) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради..
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Білик Юлії Юріївні , (зареєстрована м. Харків) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Бондарь Наталії Володимирівні, (зареєстрована с. Миколаївка,  ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства грТаратуті Оксані Олександрівні, (зареєстрована , вул.  м. Харків ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Кудряшовій Світлані Миколаївні , (зареєстрована с. Миколаївка,  ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мандич Світлані В’ячеславівні, (зареєстрована м. Київ, ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Усовніченко Вікторії Юріївні, (зареєстрована м.Красноград) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 17. Про надання. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Вербицькому Всеволоду Віталійовичу , (зареєстрований м. Красноград) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Лейбі Валерію Валерійовичу , (зареєстрований с. Піщанка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради..
 1. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Лейбі Валерію Миколайовичу , (зареєстрований с. Піщанка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 • . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стецюрі Олександру Кузьмичу , (зареєстрований м. Дніпро) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 1. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Донченко Богдану Сергійовичу , (зареєстрований с. Абазівка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Донченко Наталії Миколаївні , (зареєстрована с. Абазівка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Гужві Дмитру Вікторовичу , (зареєстрований с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 1. Про розгляд заяви гр Білик Юрія Юрійовича(Про припинення надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Білик Юрію Юрійовичу, (зареєстрований с.Миколаївка) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 2. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Крутько Анатолію Анатолійовичу , (зареєстрованому с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради
 3. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Крутько Олександру Анатолійовичу , (зареєстрованому с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Попову Павлу Вікторовичу , (зареєстрованому с. Абазівка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 5. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Самаріній Світлані Іванівні , (зареєстрована с. Абазівка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради..
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ячевському Максиму Володимировичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Новоселівський,8/6, земельна ділянка розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Глобі Аллі Михайлівні, яка зареєстрована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. 19 Вересня,34, земельна ділянка розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради..
 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Джгун Сергію Івановичу, (зареєстрований смт. Зачепилівка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради..
 2. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Ребриш Інні Михайлівні , (зареєстрована с. Абазівка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради..
 3. Про надання дозволу,  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Ребриш Вікі Михайлівні, (зареєстрований с.Абазівка) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 4. Про розгляд заяви гр Волохіна Олексія Вячеславовича(Про припинення надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Волохіну Олексію Вячеславовичу, (зареєстрований с.Абазівка, ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 5. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Кисіль Ларисі Олексіївні , (зареєстрованій , с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради..
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Крутько Катерині Анатоліївні , (зареєстрована , с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради..
 7. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Кузьмич Анні Анатоліївна  , (зареєстрованій , с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради..
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Крутько Анатолію Андрійовичу , (зареєстрований , с. Миколаївка,) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рудь Оксані Олександрівні, (зареєстрована с. Займанка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради
 10. Про розгляд заяви гр. Гненного Анатолія Володимировича
 • . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Гришко Лідії Іванівні, (зареєстрована с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 1. .Про розгляд заяви гр Свидини Сергія Володимировича (Про припинення надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Свидині Сергію Володимировичу, (зареєстрований с.Миколаївка) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 • . Про розгляд заяви гр Свидини Володимира Петровича .
 • . Про розгляд заяви гр Нищети Андрія Івановича(Про припинення надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Нищеті Андрію Івановичу, (зареєстрований с.Миколаївка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Новік Андрію Вікторовичу , (зареєстрований , с. Миколаївка, ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 1. Про розгляд заяви гр Новік Дмитра Вікторовича.
 2. . Про надання. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Новік Віктору Миколайовичу , (зареєстрований с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 3. Про розгляд заяви гр Гришко Ольги Василівни.
 4. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Новік Галина Юхимівна , (зареєстрований с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Рачковській Оксані Петрівні , (зареєстрована  с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Шаповал Григорію Івановичу , (зареєстрований с. Абазівка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Рачковському Олегу Євгенійовичу, (зареєстрований с. Миколаївка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради .
 1. Про розгляд заяви гр Лозова Іван Данилович.
 2. Про розгляд заяви гр Часник Андрія Миколайовича
 3. Про розгляд заяви гр Часник Миколи Михайловича
 4. Про розгляд заяви гр Мандич Антоніни Володимирівни.
 5. Про розгляд заяви гр Пискун Яни Олександрівни.
 6. Про розгляд заяви Кравчука Андрія Сергійовича
 7. Про розгляд заяви господарства гр Таратути Віти Вікторівни.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Ситник Юрію Володимировичу , (зареєстрований  смт. Зачепилівка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Ситник Катерині Дмитрівні, (зареєстрований смт. Зачепилівка ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 1. Про розгляд заяви гр Нищети Віри Яківни(Про припинення надання.дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Нищеті Вірі Яківні , (зареєстрована  с. Миколаївка) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 2. Про розгляд заяви гр Галіней Валентини Іванівни (Про припинення надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Галіней Валентині Іванівні, (зареєстрована с.Миколаївка) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної .
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Таратуті Андрію Григоровичу , (зареєстрований  м. Харків ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Порціяну Івану Дмитровичу, (зареєстрований м. Харків ) що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 5. . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Миргородському Володимиру Вікторовичу, (зареєстрований с.Миколаївка), що розташована на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради
 6. . Про розгляд питання про передачу земельних ділянок на умовах оренди ТОВ «Профагро 2007».
 7. Про розгляд заяви Ткаченко Яни Ігорівни.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Васильковському Віктору Миколайовичу, який зареєстрований за адресою: смт.Зачепиліка, вул. Полтавська,21, земельна ділянка розташована за адресою: за смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 1. Про виключення помилково внесеного до Акту прийому –передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність площею 2,0 га 632284500:03:000:0926
 2. Про підвищення рангу посадової особи місцевого самоврядування.

Доповідає:Пелих О.О.

 1. Про надання згоди на співробітництво територіальних громад.

Доповідає:Однорал С.М.

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області VIII скликання.

Доповідає:Кривенко Ю.В.

 

Зачепилівський селищний голова                                                       Ю.КРИВЕНКО

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання