Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/04/2019 року №1160 смт. Зачепилівка
Про звільнення від плати за надання соціальних послуг Павленко Г.М»

Керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пунктом 20 Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 №1417 (зі змінами та доповненнями),Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1 Звільнити від плати за надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Зачепилівської селищної ради,  Павленко Галину Миколаївну,  1943р.н. інваліда І групи, яка мешкає за адресою смт. Зачепилівка, вул.Українська б.8, кв.14. на період з 01.05.2019р. до 31.12.2019р..

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з Питань освіти, культури, молоді і спорту,охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

 

 

 

Зачепилівський селищний голова                                               Ю. КРИВЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання