Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/04/2019 року №1160 смт. Зачепилівка
Про звільнення від плати за надання соціальних послуг Павленко Г.М»

Керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пунктом 20 Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 №1417 (зі змінами та доповненнями),Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1 Звільнити від плати за надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Зачепилівської селищної ради,  Павленко Галину Миколаївну,  1943р.н. інваліда І групи, яка мешкає за адресою смт. Зачепилівка, вул.Українська б.8, кв.14. на період з 01.05.2019р. до 31.12.2019р..

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з Питань освіти, культури, молоді і спорту,охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

 

 

 

Зачепилівський селищний голова                                               Ю. КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання