Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/04/2019 року №1292 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Галій Віталію Вікторовичу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 22, 33, 81, 84, 116, 118, 121, 122, 123, 184,s 185, пункту 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26,29,50 Закону України «Про землеустрій», та розглянувши заяву гр. Галій Віталія Вікторовича, який проживає за адресою: Харківська область, смт. Зачепилівка, вул. Хліборобська, буд. 48, Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території селищної ради у власність громадянину (-ці) Галій Віталію Вікторовичу
  • площею 1,00 га (кадастровий номер 6322255100:04:000:0228), яка знаходиться на території Зачепилівської селищної ради – для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності на території селищної ради у приватну власність.

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.

  1. Зобов’язати гр. Галій Віталія Вікторовича в річний термін розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію, для виконання даного виду робіт, погодити його у встановленому законодавством порядку та надати витяг з Державного земельного кадастру про наявність земельних ділянок у власності.
  2. При неможливості, за об’єктивних причин, виконати пункт 2  цього рішення подати заяву про продовження терміну виготовлення технічної документації щодо відведення, із необхідними поясненнями та обґрунтуваннями.
  3. У разі невиконання пункту 2 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким що втратило чинність.
  4. Дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на одну земельну (кадастровий номер 6322255100:04:000:0228), відповідно до аналізу статтей 116 та 118 Земельного кодексу України, може надаватись Зачепилівською селищною радою 2 (двом) і більше громадянам.
  5. Попереджаємо, що грошові витрати понесені за розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зачепилівською селищною радою не відшкодовуються.
  6. Надати до селищної ради на затвердження погоджений проект землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

Селищний голова                                               Ю. КРИВЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання