1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від року
Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради із спільної власності Зачепилівської районної ради Харківської області не житлової будівлі колишньої Залінійнівської загальноосвітньої школи

Відповідно до рішення № 415 від 13.05.2017 року «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 26, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Закону України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності“, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, розглянувши звернення голови Зачеипилівської районної ради Зачепилівська селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на прийняти із спільної власності Зачепилівської районної ради Харківської області у комунальну власність Зачепилівської об’єднаної територіальної громади не житлову будівлю Залінійнівської загальноосвітньої школи та прилеглі до неї нежитлові будівлі котельні туалету і матеріальні цінності, які розташовані за адресою: 64432, Харківська область, Зачепилівський район, с.Залінійне .

2. Приймання-передачу не житлової будівлі Залінійнівської загальноосвітньої школи та прилеглі до неї нежитлові будівлі котельні туалету і матеріальні цінності здійснити в порядку, встановленому чинним законодавством.

3. Доручити виконавчому комітету селищної утворити затвердити склад комісії з приймання-передачі не житлової будівлі Залінійнівської загальноосвітньої школи та прилеглих до неї нежитлових будівель котельні туалету і матеріальних цінностей.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО