Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/12/2019 року №2644 смт. Зачепилівка
Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради із спільної власності Зачепилівської районної ради Харківської області КЗ «Орчицька початкова школа».

Відповідно до рішення № 415 від 13.05.2017 року «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 26, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Закону України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності“, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, розглянувши звернення голови Зачеипилівської районної ради та першого заступника голови районної державної адміністрації Зачепилівська селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Надати попередню згоду на прийняти із спільної власності Зачепилівської районної ради Харкіівської області у комунальну власність Зачепилівської об’єднаної територіальної громади КЗ «Орчицька початкова школа».

2. Приймання-передачу КЗ «Орчицької початкової школи» та майна здійснити в порядку, встановленому чинним законодавством.

3. Доручити виконавчому комітету селищної утворити затвердити склад комісії з приймання-передачі, акти приймання-передачі установи та майна

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

Зачепилівський селищний голова Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання