Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХVIІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/11/2022 року №3805 смт. Зачепилівка
Про затвердження порядку денного ХХVІІ позачергової сесії селищної ради VІІІ скликання

На підставі ст.46,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Про затвердження порядку денного ХХVІІ позачергової сесії VІIІ скликання від 10.11.2022 року.
2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Зачепилівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
Доповідає: Євойлов В.В.
3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року № 2938 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2022 рік».
Доповідає:Євойлов В.В.
4. Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Зачепилівської селищної громади ноутбуків із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області. Доповідає: Зеленський О.М.
5. Про затвердження структури та штатної чисельності відділу освіти, молоді та спорту, комунальної установи та закладів освіти Зачепилівської селищної ради. Доповідає: Зеленський О.М.
6. Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 18.03.2019 року № 967 «Про затвердження Положення про преміювання призерів олімпіад та конкурсів з числа учнів закладів освіти Зачепилівської селищної ради (зі змінами)».
Доповідає: Зеленський О.М.
7. Про затвердження плану оптимізації мережі закладів загальної освіти Зачепилівської селищної ради на 2022-2027 роки. Доповідає: Зеленський О.М.
8. Про передачу водонапірної башти та артезіанської свердловини по вул. Харківській, 66 а в с.Миколаївка на праві господарського відання КП Зачепилівське ВКП.
Доповідає: Швецов В.В.
9. Про передачу водонапірної башти та артезіанської свердловини по вул. Красноградській, 77 а в с.Миколаївка на праві господарського відання КП Зачепилівське ВКП. Доповідає: Швецов В.В.
10. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Зачепилівської селищної ради. Доповідає Швецов В.В.
11. Про визначення виробника та виконавця послуг із централізованого водопостачання в с.Миколаївка. Доповідає:Таратута В.В.
12. Про затвердження змін до Програми «Оплата комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка КНП «Зачепилівська ЦЛ» Зачепилівської селищної ради Харківської області в 2021- 2025р. Доповідає: Дрожжа І.О.
13. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2021 – 2023 роки. Доповідає Семенець І.Ю.
14. Про розірвання договору оренди земельної ділянки.
Доповідає: Стойчан С.В.
15. Про надання дозволу на підписання договору оренди землі.
Доповідає: Стойчан С.В.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання