1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 09/07/2020 року№3443Зачепилівка
Про внесення змін до рішення ХХХVІІ сесії VІІІ скликання від 20 лютого 2020 року №2893 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Нагорній Ларисі Іванівні, розташованій: вул.Молодіжна, смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради»

Керуючись ст. ст. 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п.34 ч.1 ст.26, ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Нагорної Л.І, яка проживає Харківська область, Зачепилівський район, смт.Зачепилівка та враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:
1. Внести наступні зміни до рішення ХХХVІІ сесії VІІІ скликання від 20 лютого 2020 року №2893 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Нагорній Ларисі Іванівні, розташованій: вул.Молодіжна, смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради»:
1.1. Назву рішення викласти в наступній редакції: «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення садівництва гр. Нагорній Ларисі Іванівні, розташованій: вул.Молодіжна, смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради»;
1.1. П. 1 рішення викласти в новій редакції: «1. Надати гр. Нагорній Ларисі Іванівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01) та для ведення садівництва без зміни цільового призначення, орієнтовною площею 0,25 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою вул.Молодіжна, смт.Зачепилівка, з них:
- земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку з категорії земель житлової та громадської забудови - 0,13 га;
- земельна ділянка для ведення садівництва – 0,12 га.
Розбіжність в площі земельних ділянок врахувати при затвердженні документації із землеустрою».
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.).

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО