1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 09/07/2020 року№3441Зачепилівка
Про внесення змін до рішення ХХХVІ сесії VІІІ скликання від 23 грудня 2019 року №2711 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальову Василю Миколайовичу, розташованій: вул.Садова,166, смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради»

Керуючись ст. ст. 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п.34 ч.1 ст.26, ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Ковальова В.М., який проживає Харківська область, Зачепилівський район, смт.Зачепилівка та враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:
1. Внести наступні зміни до рішення ХХХVІ сесії VІІІ скликання від 23 грудня 2019 року №2711 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальову Василю Миколайовичу, розташованій: вул.Садова,166, смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради»:
1.1. П. 1 рішення викласти в новій редакції: «1. Надати гр. Ковальову В.М. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01) та для ведення особистого селянського господарства (А 01.03) без зміни цільового призначення, орієнтовною площею 0,60 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою вул.Садова,166, смт.Зачепилівка, з них:
- земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку з категорії земель житлової та громадської забудови - 0,15 га;
- земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства з категорії земель сільськогосподарського призначення – 0,45 га.
Розбіжність в площі земельних ділянок врахувати при затвердженні документації із землеустрою».
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.).

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО