1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 09/07/2020 року№3417Зачепилівка
Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії VІІІ скликання від 14 травня 2019 року №1657 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ільченку Юрію Івановичу»

землеустрій», п.34 ч.1 ст.26, ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Ільченка Ю.І., який проживає Харківська область, Зачепилівський район, с.Кочетівка та враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:
1. Внести наступні зміни до рішення ХХVІІ сесії VІІІ скликання від 14 травня 2019 року №1657 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ільченку Юрію Івановичу»:
1.1. П. 1 рішення викласти в новій редакції: «1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території селищної ради у власність громадянину (-ці) Ільченку Ю.І.:
- площею 0,23 га, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради - для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності на території селищної ради у приватну власність.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою»;
1.2. П. 5 рішення викласти в новій редакції: «5. Дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на одну земельну, відповідно до аналізу статтей 116 та 118 Земельного кодексу України, може надаватись Зачепилівською селищною радою 2 (двом) і більше громадянам».
2. Термін дії рішення ХХVІІ сесії VІІІ скликання від 14 травня 2019 року №1657 продовжити на 1 рік, а саме з 09 липня 2020 року до 09 липня 2021 року.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.).