1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 09/07/2020 року№3414Зачепилівка
Про розгляд листа АК «Українська залізниця»

Розглянувши лист АК «Українська залізниця», керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Податкового Кодексу України, врахувавши рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:
1. Відмовити АК «Українська залізниця» щодо встановлення мінімально можливих ставок земельного податку.
2. Відповідно до рішення ХХХVІ сесія VІІІ скликання від 23 грудня 2019 року № 2653 «Про внесення змін до рішення ХХІХ сесія VІІІ скликання від 27 червня № 1958 «Про затвердження ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік в адміністративних межах Зачепилівської селищної ради» визначено ставки земельного податку, цільове призначення - для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту:
- за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) – 3%;
- за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено – 5%.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО