Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/03/2023 року №3882 смт. Зачепилівка
Про затвердження порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно ст.91 Бюджетного кодексу України, «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», наказом Міністра інфраструктури України від 15 липня 2013 року №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 липня 2013 року №1282/23814, Зачепилівська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на маршрутах затвердити. (додається)
2. Рішення «Про затвердження порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на маршрутах» №309 від 04.02.2021 вважати таким що втратило чинність.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, з прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд

Join Us Facebook
посилання