Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/03/2023 року №3880 смт. Зачепилівка
Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2023 році

З метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення Зачепилівської селищної територіальної громади, заслухавши інформацію про участь КНП «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина у громаді» у 2023 році, беручи до уваги рішення Харківської обласної ради від 24 грудня 2022 року №469-VIII «Про внесення змін до Положення про обласний конкурс мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді», затвердженого рішенням обласної ради від 15.10.2020 року №1346-VII» керуючись статтями 25,26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, Зачепилівська селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Схвалити проєкт Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області – «Нові операційні – наше майбутнє» на участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина у громаді» у 2023 році.
2. У разі перемоги в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина у громаді» у 2023 році, передбачити у бюджеті Зачепилівської селищної ради на 2023 рік кошти для співфінансування заходів проєкту відповідно до Положення (загальний бюджет проєкту 700,000 тис.грн., кошти місцевого бюджету – 210,000 тис.грн.).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Мартиненко Т.І.).

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Проєктна заявка

Join Us Facebook
посилання