Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/03/2023 року №3878 смт. Зачепилівка
Про затвердження порядку денного ХХХІ позачергової сесії селищної ради VІІІ скликання

На підставі ст.46,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада ВИРІШИЛА:
1. Про затвердження порядку денного ХХХІ позачергової сесії VІIІ скликання від 07.03.2023 року.
2. Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 10.11.2022 року № 3809 «Про затвердження структури та штатної чисельності відділу освіти, молоді та спорту, комунальної установи та закладів освіти Зачепилівської селищної ради». Доповідає: Зеленський О.М.
3. Про участь комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина у громаді» у 2023 році.
Доповідає: Дрожжа І.О.
4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023 рік. Доповідає: Сухоруков М.В.
5. Порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах. Доповідає: Семенець І.Ю.
6. Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. Потапов М.І.
Доповідає: Стойчан С.В.
7. Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. гр. Ігнатко М.В.
Доповідає: Стойчан С.В.
8. Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. ТОВ «Надія».
Доповідає: Стойчан С.В.
9. Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. ТОВ «Комінтерн М».
Доповідає: Стойчан С.В.
10. Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. ТОВ «Заповіт Кобзаря».
Доповідає: Стойчан С.В.
11. Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. ФГ «Зоря».
Доповідає: Стойчан С.В.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
посилання