Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХVІІI СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/10/2018 року №689
Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 20 вересня 2018 року №682 «Про внесеннязмін до рішення Зачепилівської селищної ради від 26грудня 2016 року №328«Про затвердження тарифів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»

Відповідно до пп. 4 п. 2 Закону України «Про внесення змін до розділу IV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" щодо термінів застосування фінансових санкцій за порушення законодавства у сфері комерційного обліку теплової енергії та водопостачання та до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо уточнення порядку введення в дію Закону, селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підпункт 3.1. пункту 3 рішення №682 Зачепилівської селищної ради від 20

вересня 2018 року виключити.

  1. Підпункт 3.3. пункту 3 рішення №682 Зачепилівської селищної ради від 20

вересня 2018 року викласти в наступній редакції: «продовжувати надання послугз утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (у тому числі вивезення побутових відходів), згідно договорів укладених до прийняття цього рішення, до дати набрання чинності договорами про надання послуг з управління багатоквартиним будинком, що укладені за правилами, визначеними Законом України  «Про житлово-комунальні послуги»від 09.11.2017 № 2189-VІІІ.».

  1. Це рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення в газеті «Горизонти Зачепилівщини».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання