Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХVІІI СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/10/2018 року №689
Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 20 вересня 2018 року №682 «Про внесеннязмін до рішення Зачепилівської селищної ради від 26грудня 2016 року №328«Про затвердження тарифів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»

Відповідно до пп. 4 п. 2 Закону України «Про внесення змін до розділу IV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" щодо термінів застосування фінансових санкцій за порушення законодавства у сфері комерційного обліку теплової енергії та водопостачання та до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо уточнення порядку введення в дію Закону, селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підпункт 3.1. пункту 3 рішення №682 Зачепилівської селищної ради від 20

вересня 2018 року виключити.

  1. Підпункт 3.3. пункту 3 рішення №682 Зачепилівської селищної ради від 20

вересня 2018 року викласти в наступній редакції: «продовжувати надання послугз утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (у тому числі вивезення побутових відходів), згідно договорів укладених до прийняття цього рішення, до дати набрання чинності договорами про надання послуг з управління багатоквартиним будинком, що укладені за правилами, визначеними Законом України  «Про житлово-комунальні послуги»від 09.11.2017 № 2189-VІІІ.».

  1. Це рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення в газеті «Горизонти Зачепилівщини».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання