1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХVI СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/09/2018 року№641
«Про затвердження Положення про Тендерний комітет Зачепилівської селищної ради в новій редакції та обрання нового складу Тендерного комітету Зачепилівської селищної ради»

Відповідно до ст.52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.11 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII, Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб),затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 року № 557, з метою належної організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про Тендерний комітет з процедур закупівельЗачепилівськоїселищноїради в новійредакції (Додаток 1).
  2. Обрати Тендерний комітет з процедур закупівель у новому складі (Додаток 2).
  3. Уповноважити селищного голову Кривенко Ю.В. вносити зміни до складу Тендерного комітетуз процедур закупівель Зачепилівської селищної ради.
  4. Визнати таким, що втратило чинність рішення Зачепилівської селищної ради №336 від 26.12.2016 року «Про створення Тендерного комітету Зачепилівської селищної ради та затвердження Положення про Тендерний комітет Зачепилівської селищної  ради».
  5. Контроль за виконанням даного покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування.

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.