Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХVI СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/09/2018 року №636
Про ліквідацію комунального підприємства «ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВЯ НАСЕЛЕННЯ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

Відповідно до п.2 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104, 105, п.1 ч.1 ст.110, с.111 Цивільного кодексу України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Припинити діяльність комунального підприємства «Зачепилівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», код ЄДРПОУ 35578842, шляхом його ліквідації.
 2. Утворити ліквідаційну комісію у складі:
 • Кащеєва Надія Василівна, начальник відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради, голова ліквідаційної комісії, код 2768216445;
 • Скотаренко Тетяна Олександрівна, бухгалтер КП підприємства «Зачепилівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», заступник голови ліквідаційної комісії, код 2721800865;
 • Грузіна Євгенія Володимирівна, головний спеціаліст юридичного відділу Зачепилівської селищної ради, секретар ліквідаційної комісії, код 3398716408;
 • Ячевська Юлія Олександрівна, головний спеціаліст відділу фінансово-господарького забезпечення Зачепилівської селищної ради, член ліквідаційної комісії, код 3222005889

Зеленський Олександр Миколайович , начальник відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, член ліквідаційної комісії, код 2954508572.

 1. Голові ліквідаційної комісії подати державному реєстратору дане рішення для внесення до Єдиного державного реєстру запис про рішення щодо припинення діяльність комунального підприємства «Зачепилівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», код ЄДРПОУ 35578842.
 2. Строк для пред’явлення кредиторами вимог складає 2 місяці з дня публікації повідомлення.
 3. Ліквідаційній комісії з припинення діяльність комунального підприємства «Зачепилівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», код ЄДРПОУ 35578842:

5.1.   Здійснити інвентаризацію майна, що належить коммунальному підприємству, яке ліквідується, та після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти проміжний ліквідаційний баланс коммунального підприємства, зазначеного у пункті 1 цього рішення, та подати його на затвердження Зачепилівської селищної ради.

5.2.   Забезпечити передачу документів, які підлягають тривалому зберіганню, до відповідної архівної установи у порядку, визначеному чиним законодавством України.

5.3.   Після завершення розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс, який подати на затвердження Зачепилівськоїселищної ради.

5.4.   У встановленому порядку подати документи, визначені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», до державного реєстратора, для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про припинення коммунального підприємства, зазначеного у пункті 1 цього рішення, згідно з чиним законодавством.

 1. Зачепилівську селищну раду вважати правонаступником активів та пасивів, всіх майнових прав та обов’язків юридичної особи комунального підприємства «Зачепилівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання