1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 01/10/2020 року№3825Зачепилівка
Про затвердження порядку денного ХХХХІІІ позачергової сесії селищної ради VІІІ скликання

На підставі ст.46,59 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Про затвердження порядку денного XХХХІІІ позачергової сесії VІIІ скликання від 01.10.2020 року.
2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2019 року «Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2020 рік». Доповідає: Євойлов В.В.
3. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради із спільної власності Зачепилівської районної ради Харківської області матеральні цінності. Доповідає: Зіновей С.М.
4. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Зачепилівської селищної ради водонапірну сталеву башту ВБР 15.
Доповідає: Швецов В.В.
Земельні питання доповідає начальник відділу земельних відносин
Черненко А.С.
5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Оріщенку Вадиму Анатолійовичу, що розташована за адресою: с.Лебяже, вул.Центральна,90А Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Кузьміновій Олені Григорівні, що розташована за адресою: с.Займанка, вул. Новоселівська,26 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Осадчій Любові Григорівні, що розташована за адресою: с.Займанка, вул. Вишнева,12 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Андреєву Олександру Сергійовичу, що розташована за адресою: с.Малий Орчик, вул.ім.Лєонова,22 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності гр. Щербині Олені Володимирівні, що розташована за адресою: с.Миколаївка, вул.Красноградська Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності гр. Тищенку Миколі Олександровичу, що розташована за адресою: с.Миколаївка, вул.Харківська,105 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Голубу Володимиру Петровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Матвєєву Володимиру Вікторовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Жиленко Аніті Вадимівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Кудряшову Костянтину Юрійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Глобі Ользі Іванівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Ільченко Ірині Іванівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Козині Володимиру Васильовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Микуленко-Козині Людмилі Володимирівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Павловій Юлії Володимирівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Осетьяну Вячеславу Юрійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Трапезнику Ігору Олександровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Гончарову Івану Петровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Печериці Вадиму Володимировичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Попову Олександру Івановичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Поповій Ірині Олексіївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Кащеєву Віталію Сергійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Довгопол Едуарду Петровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Волошин Тетяні Андріївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стеценко Ользі Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель комунальної власності в розмірі реформованого КСП «Зачепилівське» за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області .
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Мельник Аллі Леонідівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Мельник Володимиру Володимировичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Мельник Владиславу Володимировичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Нищеті Катерині Григорівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Крук Поліні Миколаївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Канівець Наталії Вікторівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Кутицькому Єгору Євгеновичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Канівець Ігорю Сергійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Шумському Олександру Володимировичу, що розташована за адресою: с.Лебяже, вул.Центральна,361 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області .
39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у
40. власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Хрушкову Олександру Олександровичу, що розташована за адресою: с.Семенівка, вул.Українська,6 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Хрушковій Надії Миколаївні, що розташована за адресою: с.Семенівка, вул.ім.Козирєва,11 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
42. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності гр. Подколзіну Василю Івановичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Садова,53 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Євойловій Валентині Миколаївні, що розташована за адресою: с.Нагірне, вул.Бречко,71 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за рахунок земель комунальної власності гр. Бособроду Ярославу Володимировичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.ім.Покуса Я. Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Похиль Ганні Миколаївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Довгаль Світлані Вікторівні за рахунок не витребуваної земельної ділянки (паю) із земель колективної власності реформованого КСП ім..8-го Березня, яка розташована на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Довгаль Світлані Вікторівні за рахунок не витребуваної земельної ділянки (паю) із земель колективної власності реформованого КСП ім..8-го Березня, яка розташована на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Черкашину Сергію Миколайовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
49. Про внесення змін до рішення №4 від 16.11.2017 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів». Доповідає:КривенкоЮ.В.

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО