Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
І СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/11/2020 року №9 смт. Зачепилівка
Про умови оплати праці Зачепилівського селищного голови Красноградського району Харківської області

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 21 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, Зачепилівська селищна рада Красноградського району Харківської області
ВИРІШИЛА:

1. Визначити умови оплати праці Зачепилівського селищного голови Зачепилівська селищна рада Красноградського району Харківської області (далі –Зачепилівського селищного голови) Петренко Олени Олександрівни відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” в межах затверджених видатків на оплату праці працівників Зачепилівської селищної ради.
2. Встановити Зачепилівському селищному голові Петренко Олені Олександрівні:
2.1. Посадовий оклад та надбавку за сьомий ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі, визначеному додатками 50 та 57 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”.
2.2. Надбавку за вислугу років в розмірі 15 відсотків від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг. На час обрання на посаду стаж служби Петренко О.О., що зараховується до служби в органах місцевого самоврядування, складає 9 років 5 місяці 22 дні.
2.3. Надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.
3. Виплачувати Зачепилівському селищному голові Петренко Олені Олександрівні:
3.1. Щомісячну премію в розмірі 100 відсотків посадового окладу.
3.2. Щорічні матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати та допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
посилання